LENOVO 00MN508 5M LC LC OM3 MMF CABLE THINKSYSTEM

LENOVO 00MN508 5M LC LC OM3 MMF CABLE THINKSYSTEM
Görsel 1
NetPuan : 194.085
Fiyat:
25,20 USD + KDV
KDV Dahil:
241,07 TL
241.07 www.netsistem.com.tr
Aksesuar TürüYedekleme-Veri Depolama Aksamı
Diğer Özellikler
Stok Kodu210099333
MarkaLenovo
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetler
NETSİSTEM BİLİŞİM HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.