HUAWEI QSFP-40G-ISR4 40GBASE-ISR4 OPTICAL TRANSCEIVER QSFP+ 40G MULTI-MODE (850NM 0.15KM MPO)(CONNECT TO FOUR SFP+ OPTICAL TRANSCEIVER)

HUAWEI QSFP-40G-ISR4 40GBASE-ISR4 OPTICAL TRANSCEIVER QSFP+ 40G MULTI-MODE (850NM 0.15KM MPO)(CONNECT TO FOUR SFP+ OPTICAL TRANSCEIVER)
Görsel 1
NetPuan : 4.373.154
Fiyat:
570,00 USD + KDV
KDV Dahil:
5.431,92 TL
5431.92 www.netsistem.com.tr
Sınırlı Sayıda
Diğer Özellikler
Stok Kodu210129391
MarkaHuawei
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetler
NETSİSTEM BİLİŞİM HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.