HPE AJ836A 5M MULTI-MODE OM3 LC/LC FC CABLE

HPE AJ836A 5M MULTI-MODE OM3 LC/LC FC CABLE
Görsel 1
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

1.138,80 USD + KDV
11.560,57 TL
1.318,80 USD + KDV
13.387,85 TL
670,51 USD + KDV
6.806,71 TL
Aksesuar TürüYedekleme-Veri Depolama Aksamı
Diğer Özellikler
Stok Kodu210008142
MarkaHPE
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2
Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetler
NETSİSTEM BİLİŞİM HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.