HP AJ836A 5M MULTI-MODE OM3 LC/LC FC CABLE

HP AJ836A 5M MULTI-MODE OM3 LC/LC FC CABLE
HP AJ836A 5M MULTI-MODE OM3 LC/LC FC CABLE
Görsel 1
Görsel 1
NetPuan : 776.901
Fiyat:
106,00 USD + KDV
KDV Dahil:
964,99 TL
964.99 www.netsistem.com.tr
Sınırlı Sayıda
Ürün TipiKablo
Aksesuar TürüYedekleme-Veri Depolama Aksamı
Diğer Özellikler
Stok Kodu210008142
MarkaHP
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetler
NETSİSTEM BİLİŞİM HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.