D-LINK DEM-330T 1-PORT MINI-GBIC 1000BASE-LX SMF WDM SFP TRANCEIVER (UP TO 10KM, SUPPORT 3.3V POWER, LC -TRANSMIT

D-LINK DEM-330T 1-PORT MINI-GBIC 1000BASE-LX SMF WDM SFP TRANCEIVER (UP TO 10KM, SUPPORT 3.3V POWER, LC -TRANSMIT
D-LINK DEM-330T 1-PORT MINI-GBIC 1000BASE-LX SMF WDM SFP TRANCEIVER (UP TO 10KM, SUPPORT 3.3V POWER, LC -TRANSMIT
Görsel 1
Görsel 1
NetPuan : 504.982
Fiyat:
68,50 USD + KDV
KDV Dahil:
627,24 TL
627.24 www.netsistem.com.tr
TipiModül
Modül DesteğiYok
Diğer Özellikler
Stok Kodu210062856
MarkaD-Link
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetler
NETSİSTEM BİLİŞİM HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.